O firmie

Brand Support to agencja NOWOCZESNEJ KOMUNIKACJI ZINTEGROWANEJ. Oferujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe wg filozofii marketingu wartości dodanej. Wierzymy, że przyszłość należy do marketerów, którzy zaoferują konsumentom więcej niż produkt i wizerunek marki – stworzą istotną dla ich życia wartość dodaną.

Pracując nad strategią i kreacją dla marek, przygotowujemy komunikację tak, aby dotrzeć z właściwym komunikatem do odbiorców, zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i pozwolić marce gościć nie tylko w domach konsumentów, ale przede wszystkim w ich sercach i umysłach.

Nasze kampanie kierujemy do ludzi, którym bliskie są wartości marki, którzy żyją jej życiem i którzy są w stanie przekazać dalej przesłanie marki swoim przyjaciołom. W ten właśnie sposób pojmujemy nowoczesny marketing i ta strategia sprawdza się od wieków.

Produkty się zmieniają, ludzkie zachowania także. Wartości pozostają takie same przez całe życie.

Byliście ciekawi jako dziecko? Zaglądaliście we wszystkie kąty, wykopywaliście z ziemi robaki, buszowaliście po polach i lasach? Założymy się, że nadal jesteście ciekawi, zaglądacie tylko w inne kąty, prawda?

Kim jesteśmy

Grupę Brand Support tworzą specjaliści z zakresu budowania silnych marek we wszystkich kanałach komunikacji - od ATL po PR, social media i nowe technologie. Dzięki pracy zespołowej i holistycznemu podejściu do projektów zapewniamy kompleksową obsługę marek - od strategii, przez kreację, aż po ostatni guzik realizacji.

Nasz system wartości

Wierzymy, że przyszłość należy do marketerów, którzy oferują konsumentom więcej niż produkt i wizerunek marki – stworzą coś, co wnosi do ich życia wartość dodaną. Produkty zmieniają się, ludzkie zachowania także, ale wartości pozostają takie same przez całe życie.
Dlatego pracujemy tak, by marki słuchały ludzi, a ludzie słuchali marek. Dla nas konsumenci nie są tylko konsumentami, są przede wszystkim ludźmi.

Jesteśmy na czasie

Wiemy, czym jest: "Odróżnianie zaraźliwości społecznej opartej na zasadzie 3 poziomów wpływu społecznego od dyfuzji opartej na zasadzie homofilii w dynamicznych sieciach społecznościowych".

Bardzo nas to kręci! :)


Nasz zespół