Energa „Quadro Eco System”-0

Energa „Quadro Eco System”

To już kolejny etap naszej współpracy z ENERGA SA – od 2011 roku jesteśmy odpowiedzialni za oprawę graficzną wielokrotnie nagradzanych raportów CSR spółki. Tym razem wygraliśmy przetarg na odświeżenie linii graficznej dedykowanej wydawnictwom korporacyjnym ENERGA SA.

Nowa identyfikacja „Quadro Eco System” powstała z myślą o stworzeniu przejrzystej i spójnej koncepcji graficznej dla komunikacji korporacyjnej. Linia kreatywna uwzględnia kluczowe wartości marki: człowiek, środowisko oraz Energa rozumiana jako transparentność i uczciwość w działaniu. Jednocześnie zastosowane elementy designu, nawiązujące do ekologii, podkreślają fakt, że 16% energii dostarczanej klientom Grupy Energa pochodzi z odnawialnych źródeł. Całości dopełnia produkcja materiałów drukowanych z zachowaniem procesu certyfikacji FSC.

W ramach współpracy, zaprojektowaliśmy również Raport CSR za 2014 rok bazujący na nowej identyfikacji „Quadro Eco System”. Nowy design pojawił się w materiałach korporacyjnych skierowanych do interesariuszy firmy: w tym partnerów, analityków, obecnych i potencjalnych inwestorów, dziennikarzy oraz akcjonariuszy. Były to, między innymi, stworzony przez nas Raporty CSR, a także Roczny za 2014 rok oraz materiały multimedialne, w tym tematyczne strony internetowe.

Energa_raport_1500