LADY GAGA FAME-0

LADY GAGA FAME

Najbardziej oczekiwana premiera roku – PIERWSZY NA ŚWIECIE CZARNY ZAPACH OD LADY GAGI.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy brief dotyczący zapach Lady Gaga Fame, byliśmy bardzo podekscytowani. Cokolwiek bowiem mówi się o Lady Gadze, jedno jest pewne – jest jedyna w swoim rodzaju. I taki właśnie jest sygnowany przez nią zapach.

Zaczarowani czarnym płynem i stroną wizualną kampanii zapachu pracowalismy jak szaleni, aby przygotować jak najbardziej wyraziste, wyjątkowe materiały. Wprowadzenie zapachu na rynek zainicjowaliśmy w największej perfumerii Sephora w Polsce, znajdującej się w CH Arkadia w Warszawie. Wystartowaliśmy z niezwykłym pokazem tańca w klatce w rytm utworów Lady Gagi, jak „Judas“ i „Bad Romance“. Publiczność była zachwycona.

Klienci mogli poznać zapach, testując lub kupując go w dowolnej Sephorze na terenie całego kraju. We wszystkie perfumeriach bowiem znalezły się przygotowane przez nas wyraziste ekspozycje.

To był wyjątkowy projekt

Po pierwsze – ze względu na zaangażowanie samej Lady Gagi!

Po drugie – ponieważ dla naszego Klienta, Coty, było to najważniejsze wydarzenie w 2012 roku .

Musieliśmy pamiętać o tym, że wprowadzenie perfum Lady Gagi miało wymiar międzynarodowy (we wszystkich krajach odbywało się prawie w tym samym czasie), a wymagania Klienta były naprawdę duże. I udało się! Pozostając z Klientem w kontakcie każdego dnia, współpracując z globalnym zespołem i siecią perfumerii Sephora. Dzięki temu mogliśmy stale iść do przodu i udowodnić, że jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. A oto efekty.

A swoją drogą, zapach okazał się bestsellerem!